??? FIR, ?????? ?????? ?????/?????? ???? ???????? ????? ??? ?????

???? ???, ????? ????- ????? FIR ?? ??????? ?? ?????? ?????? ?????? ???? ????? ???????? ????? ???????? ?? ???? ?? ??? ????? ?? ??????? ???| ?????, ?????? ?? ??? ???? ????? ?? ?? ?? ???????? ??????? ??? ????? ????????? ?????? ????? ??????? ??????? ????? ?????? ????? ????- ???? ????? ???? ??????? ??? ??? ?? ?????? ??, ???? ???? ??????? ????????? ????? ???????????? ?????- ????? ??????? ??????? ????? ?????? ????? ????- ???? ????? ???? ??????? ??? ??? ????? ????? ???? ??? ?? ????????? ??????? ?????? ??????? ??? ??? ??? ????? ??????? ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ?? ??? ??? ????? ?????? ???????? ????? ??|??????? ????? ?? ??????? ??????? ???????? ???? ?? ???? ???? ?? ???? ???? ????? ????? ? ?????? ????? ?? ??????? ? ???? ??????? ???? ??, ????? ??????? ?? ???????? ?? ???? ??? ????????? ?? ?????????? ????? ????? ??? ??? ?? ????? ???? ????? ? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ??????????? ????? ????? ??? ??? ????? ??? ?? ??? ?? ?? ?????? ?? ??????? ???????? ???????? ???? ?????? ?? ?? ??????? ? ???? ??????? ?? ????????? ?? ???????, ????? ? ????????? ???? ???? ???? ?????? ?? ???? ? ????? ??????? ????? ??? ????????? ?? ???? ???? ???? ???? ???? ?? ???? ???? ? ????????????? ?? ?? ?? ?????? ????| ????? ???????? ???? ?? ????????????? ?? ????? ??? ????????? ?? ????? ?? ?? ??? ???? ?? ??? ?? ?????? ????? ???? ???? ???? ??? ??? ???- ???? ?? ??? ???? ??? ???????? ?? ????? ?? ???? ?? ???? ?? ?? ???? ????????? ?????? ??? ????????? ???? ?? ??, ????? ??? ???????? ?? ???? ?????? ???????????, ???????? ??????, ?????????? ???? ??????? ?? ?? ??????????? ?? ?? ???? ???? ?? ?? ?????????????/ ??????? ???????? ???? ?? ???? ???????? ???? ?? ?? ?? ?????? ????? ???? ???? ???? ? ?????? ???? ???? ????? ???? ????- ??????? ?????? ??? ????? FIR ???? ??? ????, ??? ??? ???? ???? ??? ????????? ? ???? ??????? ? ???????? ????? ??????? ? ???? ??????? ? ???? ????? ?? ????????? ????????? ???????? ?????? ?? ?? ?? ??????? ??? ???? ???????? ??? ?????? ????? ?? ????? ??? ???? ???????? ?? ??????????/?????????? ????? ????? ??? ??? ?? ???? ???? ?? ????? ????? ???? ??? ?? ????????? ??????? ?????? ??????? ??? ??? ?? ??? ??????( ????? ??????) ???? ???? ???????????/ ????????? ?? ???? ?? ????????? ?? ???| ??? ??????? ??? ??? ????????? ? ???? ????????/??????? ??????? ???? ???? ???? ?????????? ?????? ??????? ???????? ????? ??? ???? ??????? ?? ????? ??? ?? ???? ???? ?? ?? ??? ???? ???????? ?? ???? ?? ????? ??????? ???????? ??? ????? ?? ??? ??? ????? ??? ?? ???? ??? ?? ???- ??? ???? ???? ??? ??? ?? ???? ??? ?? ??? ?? ?? ???? ?? ?? ??? ????? ?? ??? ??? ???? ????? ???? ??| ????? ???? ?? ?? ???? ?? ???? ???? ?? ??? ???? ?? ???? ???? ?? ???????? ??? ?? ???| ?? ???? ?? ?????? ???? ???? ???? ??? ????????? ???? ?? ???? ?? ??? ??????-13/07/2016 ?????? 3.00??? ??? ??? ???? ??????? ?????? ??????? ??? ?? ???? ????????? ?????? ?? ????, ?????? ?? ???????? ??? ????????? ?? ????????? ?? ???-??? ???? ???? ??? ??? ????, ???????? ??? ????????? ? ??? ?? ????? ???? ?? ????????? ?? ????| ?? ??????? ??? ????? ?? ??????? ? ??????? ? ??? ?? ???????? ?? ?? ??????? ????? ?? ?????? ?? ???? ?? ???? ????? ??????? ?????? ???? ???? ?? ??? ??? ?? ?? ???? ???? ??, ?? ??? ?? ????? ?? ????? ????? ?? ???? ??? ????????| ??????? ????????? ? ???? ?? ????? ?? ?????? ?? ?????? ?? ???? ??? ??????? ???????? ??? ?? ???? ????? ????????? ? ?????? ???? ???? ???? ??? ????????? ? ???? ????? ?? ????? ????? ?????? ??? ???????-750/16 ??????? ????? ??? FIR ???? ??? ????, ????? ??????? ????????? ? ???? ?? ????????? ??? ???? ??? ?? ????? ??????? ?? ????? ?? ???? ???, ???? ??? ??????-14/07/2016 ??? ?????? 2.00 ??? ??? ??? CJM ???????? ????? ??? ??? ????, ??? ???? ?? ??? ??? ?? FIR ?? ?????? ???? ????/ ?????? ?? ??????? ????? ??? ????????? ? ???? ?? ?? ??????-14/07/2016 ?? ???? ??? ????? ??? ?? ???? ?? ????? ?????? ?? ? ??? ?? ???? ?? ??? ? ???? ???????? ?? ??????? ?? ????? ??, ????? ??? ?? ???? ???????? ??? ???? ??? ?? 13/07/2016 ?? ??????? ????? ??? ????????? ???? ?? ????????? ? ???? ?? ???? ???? ??? ??| ???????? ?? ???? ??? ????????? ??? ?? ??? ?? ???? ???, ? ??????? ???????? ?? ????? ??? ????????? ???? ??? ??, C NEWS ?? ???????? ???? ?? ???? ?? ???? ??????? ?? ?????? ???????? ???? ?? ???? ????? ? ???? ?? ??? ????? ?? ???? ???? ?? ????? ??| ??? ??????? ?????? ???? ?? ????? ??????? ?? ?????? ? ?????? ???? ???? ?? ????? ???? ??? ?? ??????? ????? ??| ????? ???????? ?? ?????? ?? ??? ???? ?? ???? ??? ??? ?? ?? ????? ?? ??? ?? ??????????? ??? ????? ??? ????????/???????? ?? ???? ?? ?????? ??? ??? ?? ???? ??????/?????? ?? ????? ??? ????????? ?? ???| ???????? ??????? ??? ????? ??? ????????? ?????- ??????? ??????? ?????- ?????? ????? ???? ???? ????? ????- ??????? ??? ??? ???-9794722741