Fraud Jamabandi

???? ??? ???? ????? ????? ??? ???? ???? ????? ????? ??? ???? ?????? ????????, ??????? ?????? ?????, ????? ????? - ??????????? ?? ???, ????????, ???????, ??????, ????? ?? ????? ??? ???? ??????? ?? ???? ?? ???? ?? ??? ?? ???? ??? ??? ?? ??? ! ???? ?????? ?? ??? 1965 ??? ??? ???? ???? ???? ?? ????? ????? ?? ?? ????? ?? ?????? ?? ???? ?????? ??????? ??? ! ????? ??????? ??? ???? ?????? ???????? ?? ??? ???? ?? ?? ?????? ?? ?? ???? ???? ?? ???? ?? ??? ?? ! ?? ??? 1996 ??? ??? ???? ????? ??? ???? ???? ???? ?? ??? ?? ???? ????? ???? ??????? ?? ??? ?? ! ?? ???? ???????? ?? ??????? ???? ????????? ?? ??? ????? ????? ??????? ?? ??? ??! ?? ?? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ??? ?? ???? ???? ??? ???? ?? ????? ?? ???? ! ?????? ???? ?? ???? ???? ?? ????? ?? ?? ???? ???? ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ??? ???? ! 26 ????? 2016 ?? ??? ????????? ??? ?????? ??? ??? ??? ?? ?? ?????? ??? ! ????? ??? ?? - 42411128061600050 ?? ????? ??? ?? ???????????? ?? ??? ?? ??? ??????? ?? ??? ! ???????? ???? ??? ??? ?????? ?? ??? ???? ??? ????? ?? ???, 3 ????? 2016 ?? ???????? ???? 2 ??????? ???? ?? ??? ???, ?? ??? ??? ???? ?? ???? ?? ?? ??????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ??? ??????? ! ???? ???? ??????? ?? ?????? ???? ?????? ???? ??????? ????, ?? ????? ???????? ???? ????? ?? ???? ???? ?? ?? ! ?? ???? ???? ???? ????? !