Maintenance alimony

???? ??? ?? ???? ?????? ???? ??? ???? ?? ????? ????? ?? ????? ?????? ???? ??? ???? ??? ?? ???? ?? ?? ??? ? ????? ??? ??????? ???? ?? ????? ???? ?? ????????? ????? ?? ?? 6 ?? 9 ????? ??? ?????? ?? ???? ???? ?? ????????? ??? ????? 1 ?? 2 ??? ??? ???? ?? ??? ??? ??? ?? ????? ?? ???? ???? ?????? ?????? ?? ??? ????? ??? ????? ???? ? ????? ?? ?? ?? ?? 6 ?? 7 ???? ?? ???? ?? ????? ???? ?????? ???? ??? ?? ??? ??? ?? ??? ??? ????? ??? ?? ?? ???? ?????? ???? ????? ?? ????? ??? ???? ?? ?? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ??? ???? ???? ?? ??? ???? ?? ??? ?? ?? ?? ?? ??? ??????? ?? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ??????? ?? ?? ????? ?? ??????? ?? ????? ?? ????? ???????? ???? ????? ????? ?? ??? ????????? ??? ??? ?? ??? ???? ??? 1 ?? ??? ?? ??????? ??? ??????? ?? ???? ?? ?? ?? ??? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ????? ??? ????? ?? ?? ??? ?? ??? ?? ????? ???? ?? ???????? ???? ????? ?? ?? ???? ? ???? ?? ????? ???? ??? ?? ??? ????? ??? ?????? ?????? ??? ????? ???? ???? ?? ?? ???? ??? ??? ???? ????? ??? ???? ?? ????? ??? ?? ???