Streedhan

???? ??? ?? 125 ?? ??? ??????????? ?? ?????? ???? ?? ??? ?? ??????? ?? 3500/-????? ??? ???? ?? ???, ???? ???? ??????? ????? 2700/- ?? ??? ????? 28-05-2013 ?? ????? ??????? ?? 28-05-2014 ?? ?? ?????? ???? ?? ???? ??? ?? ?????? ?? ??? ????, ?? ????? ??????? ????? 20-11-2015 ?? ??? ? 125(3) ?? ??????? ???-???? ?? ??????? ???? ?? ???? ???????-15 ?? ???? ???? ?????? ?? ??? ?? ????? ??? ?? ??? ?? ?? ?? ????? ?????-?????? ?? ????? ?? ??? ???? ????? ?? ????? ?? ????? ?? ??? ?? ?????? ???? ???? ?? ?? ????? ?? ???? ?? ??? ???? ??? ??????? ???? ?? ?? ????? ??? ?? ? ?? ?? ?? ??? ????? ????? ?? ?? ???? ??? ?????? ????? ?? ??????-?? ??????? ???? ?? ???? ??? ???? ?? ???? ?? ???? ? ??? ?? ?? ??? ???? ? ????? ?? ???, ? ???? ????????? ??? ?????? ?? ???? ?????? ?? ???? ???? ?????? ?????, ????? 9 ???? ?? ?????? ???? ???? ?? ????? ???? ?????? ??? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ?? ?????? ?? ?? ???? ?? ?????? ???? ????? ??, ?????? ?? ??? ?? ???? ????? ?? ??????? ?????? ?? ??? ?? ? ??? ???? ?????? ???? ??? ??????-?? ?? ??? ?? ??? ????? ?? ??? ??????, ??? 8?? ??? ?? ????? ??? ?? ????? ?? ??? ?? ???? ??? ????? ?????? ??? ?