Divorce

?? ???? ??? ??? ?????? ??| ???? ???? ???? ??? ??? ??|???? ?? ??? ???? ?? ????? ???? ??| ?? ???? ?? ??? ?? ??? ??? ??|?? ??? ??? ?? ?? ?? ??? ???? ??? ??? ??????? ?? ?? ????? ??| ???? ?? ??? ??? ?????????? ???? ?????? ?? ?? ???? ??? ??? ??? ???| ?????? ????? ?? ??? ???| ???? ?? ???? ?????| ??. ?? ???? ?? ??? ???? ????? ???? ??? ??| ?? ???? ?? ???? ?? ?????? ??? ?? ??| ?? ?? ??? ?? ???? ? ?? ??? ???? ???? ??? ??? ?? ???? ??? ?? ???? ??| ??? ??? ?? ?? ???? ??? ???? ??| ??? ????? ??| ?? ????? ???? ?? ??? ??? ??| ?? ??? ??? ???? ????| |???? ??? ???? ???? ??| ???? ??? ??? ?? | ???? ???? ???? ?? ???? ?? ???? ??| ??? ??? ??? ???? ???? ??| ??? ??? ????? ????? ?? ??|??? ???? ????? ??| ???? ???? ?? ????? ?? ??? ????? ???? ????| ??? ???????? ??| ?? ????? ?? ???? ??? ????| ??? ???? ???? ????? ??| ???? ?????????????? ????????? ?? ????? ??|???? ???? ?? ???? ??| ????? ???? ????|?? ?? ????? ???? ????? ??| ???? ?????? ??? ????| ????? ?? ???,????? ?? ??????,?? ?? ?????| ??? ???? ? ?? ??? ?? ????? ????? ??? ??? ??| ?? ???? ??? ?? ?? ???? ???| ????? ????? ?? ????? ??? ??| ???? ?? ?? ????? ???? ?? ?????? ?? ??? ???? ??? ??| ?? ??? ???? ?? ????| ?? ??? ?????? ????|?? ????? ?? ???? ???|