55 ??? ?????? ????? ????? ?? ?????

???? ???? ?? ????? ?? ?? ???? ??? (?? ?? ?? ?? ???? ?? ???) 1960 ??? ????? ???? ?? 100 ?? ????? ?? ????? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ???? 1535 ????? ??? ????? ?? ???? ????? ???? ?? ???????? ???? ?? ?? ?????? ?? ??? ?? ????? ?? ????? ??? ???? ???? ??? ??? ?? ???? ?????? ?? ?????? ??? ?? ?????? ?? ????? ????? ???? ?? ???? ?? 4 km ??? ?? ??? ????? ??? ?? ?? ?? ?? 100 ?? ????? ???? ???? ?? ?? ??? ?? ?? ???? ??? ?? ???? ??? 100 ?? ????? ?? ????? ??? ?? ??? ????? ?? ??? ?? ????? ?? ???? ?? ??? ?? ???? ?? ???? ???? ?? ?? ???? ????????? ????? ??? ???? ??? ???? ????? ?? ?? ?? ??? ?? ?? ?? ?? ????? ?????? ?? ???? ?? ????????? ??? ?????? ???? ??? ?? ????? ????? ?? ???? ??? 55 ??? ?? ???? ?? ?? ?? ??? ????? ??? ???? ??? ???? ?? ??? ??? ???? ?? ????? ?? ????? ?????? ?? ??? ??? ?? ???? ?? ????? ?? ????????? ????? ???? ???????? ?? ??? ?? ????? 1.???? ?? ?????? ???? ?? ??? ?? ????? 20-25 ??? ?? 2 ?? 3 ??????????? ?? ????????? ?? 2.????? ?? ??? 30 ??? ?? ????? ??? ?? 3. ???? ????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??? ??? ??????? ???? ?? ? ?? ?? ??? ????????