Dowry case

???? ???? ? ??? ???? ??? .???? ???? ?? ???? ?? ?? ? ?? ???? ?? ???? ???? ??? ?? 1 ??? ??? ????? ???? ??? ???? /???? ?? ???..??? ?? ???? ??? ?? ???? ????? ??????? ???? ? I ?? ?? 1 ??? ??? ?? ????? , ?? ???? ??? , ????? ???? ?? ....????? ?? ??? ???? ?? ??? ???? ???? ?? ???? .?? ?? ?? ???? ?? ?? ..?? ???? ??? ???? ?????????? ?? ?????? ?? ??? , ???? ???? ?? ??? ??? ???? ?? . 1 ??? ??? ???? ???? ?? ???? ???? ? ??? ??? ?????? ..?? ?? ???? ?? ??? ???? ???? ?? ????? ???? ?? ..?? 1 ??? ?? ???????? ??? ???? ?? ???? ?? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??? ??? ???? ?? ??? ???? ?? ...?? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ??? ??? ?? ???? ?????...(2) ???? ?????? ?? ???? ???? ?? ???? ?? ?? ????? ???????? ????? ??? ??? ?? , ?? ???? ????? ???? ???? ?? ???? 2 ????? ??? 1 ?? ???? ??? ???? ?? ..?? ?? ??? ??? ...(3) ???? ???????? ?? ???? ????? ??? ?? ?? ???? ???? ? ??? ???? ??? ?? ?????? ??? 1.50 ??? ???? ?? ,????? ?? ????? 1 ??? ?? ???? ???? .???? ?? ?? ??? ?? ?????? ????? ??? ???? ???? ?? ?? ???? ..?? ??????? ???? ??? ?? ???? ??? ?? ???? ?? ?????? ?? ...???? ?? ?? ???? ????? ?? ??? ?? ... ???? ?? ?????? ?????? ??? ??????? ? ??? ??? 1 ??? ??? .???? ??? ?? ???? ?????? ?? ???? ??? ??? ????? ??? ?? ???? ??? ???? ?????? ???? ??? ?????? ?????? ?? ....???? ??? ???? ??????? ?? ?????? ?? ?????? ?? ,??? ?? ???? ?????? ? ???? ??? ????? ??? ??? ???? ????? ...?? ???? ????? ???? ????? ???? ??? ??? ?? ???? ?? ...???? ?? ?? ??????? ??? ?????? ?? ??? ????? ??? ???? ????? .....?? ??? ??? ??? ?? ??? ????? ????? ...???? ??????? ???? ?????? ??? ?? ??? ..???? ???? ?? ???? ??? ???? ?? ??? ???? ?? ???? ??? ??..????? ?? ???? ?? ??? ??......???? ?????? ?? ??? ????? ???? ??? ??? ??? ??????? ???????, ???? ?? ???? ?? ?? ????????? ?? ???? ?? ??? ???? ????..???? ??? ????? ????? ??,????? ??? ???? ????? ?? ??? ??? ??? ??? ???? ?????.?? ?? ?? ????? ??? ?? ???? ???? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??? ??? ?? ?? ???? ?????? ??? ?? ???...?? ?? ????? ??? ??...????? ???? ?????? ?????? ??? ??..