???? :-???? ???? ?- ??-25 ???? ??? ?? ?? ?????? ?????? – 110034,

????? ?????? 04 ?? 2015, ?? ???? ????? ???? ??? ???? ????? ????? ???? ???. ???? ????? ???? ?? ?? ???? ????/????? ?. ??-24,25, ??? ???? ?? ?????? ????? ???? ???? ?? ?? ??? ???? ??? ??? ?? ??? ?? ?? ??? ?? ??? ?? ??? 11 ?? 2015 ?? ?? ????? ????? ?? ??????? ???? ?? ???? ?? ?? ????? ????/????? ?? ???? ????? ?? ????? ??? ???? ? ?? ! ????? ????? ????? ?????? ???? ????? ??? ???? ????? ?? ?? ?? ! ??????? ???? ??? ??? ?? ??? ??? ?? ? ?? ??? ???? ??? ??? ??????? ? ?? ?? ??? ???? ! ?????? ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ??? ! ?????? ?????? ?? ???? ???? ?? ???? ?????? ????? ????? ?? ???? ???? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ! ????? ???? ????? ????/????? ??? ???? ?? ??? ! ??? ???? ???? ?????? ?? ?? ????/????? ????? ??? ????? ?????? ?? ?? ??????? ???? ?? ????? ?? ??? ?? ??????? ??? ??????? ???? ??? ? ???? ?????? ?? ???? ?? ??? ?? ????? ??? ??? ?? ???? ??? ?? ???? ??? ? ????? ????/????? ?? ????-???? ?????? ???????? ??? ! ????? ?????? ?? ?? ?? ???? ???? ?? ???? ?? ?????? ?? ???? ??? ?? ???? ?????? ?? ???? ????? ???? ?? ??? ??? 9”(????) ????? ?? ????? ???? ???? ?? ???? ???? ??? ???? ????? ?? ?? ????? ?? ?? ????? ????? ? ?? ?? ???? ????? ?? ?? 4”(????) ????? ? 4”(????) ?? ?? ??? ??? ??? ???? ??? ???? ????? ?? ?? ????? ?? ?? ???? ?? 9”(????) ????? ????? ???? ?? ?? ?? ????? ?? ?????? ?? ????? ???? ?? ?????? ????? ?? ?? ?? ????? ???? ???? ???? ?? ??? ????? ???? ?? ??? ? ???? ??? ???? ?? ???? ??? ??? ?? ????? ?? ?? ???? ?????? ???? ?? ?? ??? ? ?????? ????? ? ???? ???? ?? ???? ?? ????? ??? ?????? ?? ????? ??? ????? ???? ? ?? ! ??? ?? ??? ???? ???? ??? ???? ????? ?? (?????) ?? ???: ????? ???? ??? ??????? ?????? ?? ???? ??? ???? ?? ??? ?? ???? ???? ???/??? ??? ?? ?? ?? ???? ??? ???-???? ????? ??? ?? ?? ??? ??? ??? ?? ?? ?? ?? ???? ?? ???? ?? ???? ?? ???? ???? ??? ????/ ?????? ?? ??????? ???? ?? ???? ?????? ?? ????? ???? ?? ????? ?? ??? ?? ?????? ??? ?? ?? ?? ?????? ????? ?????? ?? ??? ?? ??? ??? ?? ????? ??? ?? ???? ???? ???? ??? – ??? ?? ???? ???? /????? ?? ??? ?? ????? ?? ?? ?? ??? ??? ??? ??? ???? ??? ???? ? ???? ????/????? ?? ??????? ???? ????? ??????? ?? ????? ??? ???? ??? ! ??? ????? ? ?????? ?? ???? ?????? ?? ???? ?????? ???? ???? ??? ?? ??? ?? ???? ????? ????/????? ?? ???-??? ?? ????? ?????? ?? ??? ?? ?? ?? ???? ??? ???? ????? ?? (?????) ?? ????? ?? ???? ??? ???? ????? ?? ? ???? ??? ???? ????? ????? ?? ???? ???? ??? ???? ???? ?? ????? ?? ?? ?? ?? ??? ?? ????? ??? ?? ???? ?? ???? ?? ?? ??. ? ?? ???? ?? ????? ?? ???? ?? ??? ?? ????? ???? ??? ???? ???? ??? ?? ?? ?? ?? ????? ???? ?? ???? ????? ?????? ?? ??? ????? ?? ?? ??? ?? ??? ???? ??? ???? ????? ?? (?????) ??? ?? ?? ???? ?????? ?? ???-??? ?? ??????? ?? ???? ?????? ??? ?? ?? ???? 04 ??? 2015 ?? ????? 02:52 ???? ?? 100 ????? (?????? ????? ???????? ??? ) ?? ???? ?????? ??? ????? 9210201362 ?? (?????? ????? ???????? ??? ) ?? ????? ?? ????? ???? ?? ?????????? ????-? ?????? ?? ????? ?? ?????? ?? ?????? ???? ????? ?? ?????????? ?? ???? ?????? ??? ?? ?????-?????? ?????? , ??????, ? ???? ?? ???? ? ??? ??????? ?? ?? ? ???? ????? ?? ????? ?????? ?????? ????? ????? ???? ?? ??? ! ??: ?? ???? ??? ???? ?? ???? ?? ???? ?? ??? ???? ????? ??????? ?? ??? ???? ??? ????? ????? ??????? ?? ???? ?????? ??? ?? ????? ???????? ????? ?? ?????? ?? ???? ????? ???? ??? ?? ???? ?? ?? ????? ??????? ?????? ???? ??? ???? ????? ?? ?? ???? ???? ?? ?? ???? ??? ???? ????? ?? ?? ???? ???? ?? ?? ?? ???? ???? ??? ??? ??? ????? ???? ?? ?? ???? ?? ???? ??? ??????? ?? ?? ??? ???? ?? ??? ?? ????-??????? ?? ????? ?? ?? ??? ??? ?? ???? ???? ???? ?? ?? ?? ?????? ?? ?? ???? ???? ?? ???? ?? ??? ?? ?? ??? ???? ?????? ?? ?? ?? ????? ????? ?? ?????? ????? ???? ?? ! ?? ?? ?? ????? ?? ?? ???? ?????? ?? ??????? ?? ???? ???? ???????/?????? ???? ???? ??? ! ?????? ???? ????? ?????? ?? ????? ?????? ????????? ??????? ?? ????? ????? ??.??.??. ?? ??? ???? /???? ?? ?? ?? ???? ??? ???? ????? ?? (?????) ?? ???? ?????? ?? ??????? ?? ??????? ?? ??? ????-???? ??? ! ?? ?? ?? ????? ???? ??? ???? ????? ?? ????? ????? ??? ???? ?????? ?? ??? ??? ??? (GAP) ??? ??? ??? ! ???? ???? ? ????? ?? ???? ?????? ??? ???? ?? ???? ! ???? ??? ???? ????? ?? (?????) ?????? ????????? ????? ?? ?? ??? ????/????? ?? ?????????? ?? ??? ?? ?? ????? ???? ?? ?? ???? ?? ?? ??? ! ??? ??? ??.??. ? ?????? ????? ??? ????? ? ??? ????-????? ?? ???? ?? ????? ?? ??? ?? ????? ??? ?? ??? ?? ??? ??? ! ??? ?? ??? ?? ?? ?? ?? ??? ???? ??? ! ??? ?? ??? ??? ? ????? ???? ?? ???? ????/????? ?? ???? ???? ???? ??? ! ?? ?? ?? ???? ?? ?? ?? ?????? ?? ?? ???? ???